Ukmergės Antano Smetonos gimnazija, J.Basanavičiaus 7, 20107 Ukmergė, Tel.: 8-340-60018, Faksas: 8-340-56682, El. paštas: rastine@smetona.ukmerge.lm.lt

2012-2013 mokslo metais gimnazijoje įvykę renginiai.


 Suomijos mokykloje  rengiamas projektas su Ukmergės Antano Smetonos gimnazija
Programa  Nordplus Junior remia klasių mainų projektus. Rengti projekto paraiškos į Oulu miestą vasario 4-8 d. vykome su anglų kalbos mokytoja Daiva Vaišviliene.  Oulun normaalikoulu yra UNESCO mokykla puoselėjanti tarptautiniškumą, lygybę ir toleranciją. Vyresnėse klasėse naudojamos pačios naujausios informacinės technologijos. Mokykla teikia nemokamą pradinį, vidurinį 6 –16 ir pagrindinį išsilavinimą 16-19 metų mokiniams. Būsimieji mokytojai praktikų metu čia susipažįsta su pedagogo darbu. Mokykla aktyviai dirba tobulindama mokymo metodus ir teikia pedagogų švietimo paslaugas.  Vienas projekto tikslų - užmegzti besimokančių mokyklų bendruomenių tinklus, padedančius  gilintis į Šiaurės šalių ir Baltų kultūros identitetą ir vertybes. Suomijos ir Lietuvos kultūrų panašumas leidžia manyti, kad pažintis su Suomijos moksleiviais bus įdomi ir Ukmergės Antano Smetonos gimnazistams.

Gimnazistų sukurti darbai, dovanėlės pradžiugino Lietuva susidomėjusių jaunuolių grupę. Idomi pasirodė ir medžaga internete, kurią  nurodė mūsų mokiniai. Virtuali kelionė po Lietuvą paskatino rašyti laiškus, kurių visą pluoštą kartu su garsiais suomiškais saldainiais perdavė Oulu mokiniai. Mums su mokytoja Daiva buvo įdomu stebėti pamokas,  projektinės veiklos dieną, skirtą  suomių tautos poeto Johan Ludvig Runebergui pagerbti,  universiteto studentų, būsimųjų istorijos mokytojų pamoką, leidykos suorganizuotą anglų kalbos vadovėlio pristatymą, išklausyti mokyklos direktoriaus pavaduotojos Suomijos švietimo sistemos ir Oulu universitetinės mokytojų rengimo mokyklos veiklos  pristatymus.
Tikriausiai kils klausimas: ar labai skiriasi mūsų mokykla.  Mokiniai panašūs: yra labai žingeidžių, aktyvių, maloniai bendraujančių, paslaugių, bet pasitaiko ir nedrausmingų, apatiškų, į mokytojo pastabą reaguojančių ne iš karto. Oulu mokosi mokiniai atvykę iš Kinijos, Italijos, Ispanijos. Kalbos žinių trūkūmą padeda mažinti individualus mokytojo darbas ir dėmesys. Didesnė tolerancija aprangos stiliui netukdo  pagarbiems tarpusavio santykiams.   Tiesa, yra keli skirtumai: pamoka trunka 75 minutes, viskas kas reikalinga mokymuisi:  vadovėliai, sąsiuviniai, piešimo priemonės yra duodama nemokamai,  kaip ir pietūs erdvioje mokyklos valgykloje, labiau primenančioje sveiko maisto restoraną. Mokiniai jaučiasi labiau atsakingi už savo mokymosi rezultatus. O problemos panašios: nepakanka lėšų mokyklos transportui, sporto inventoriui, mieste mažėja darbo vietų.
Dalyvauti projekte “Miško reikšmė Suomijos ir Lietuvos kultūrose”  siūloma tik geriausiems, tiems kas siekia žinių, nuoširdžiai nori bendrauti su jaunuoliais iš Ukmergės. Ir mūsų gimnazistams reikės pasistengti: laukiant paraiškos finansavimo tobulinti anglų kalbos žinias, pasiruošti pristatyti savo mokyklą, miestą ir Lietuvą. Projekte bus naudojami aktyvūs mokymo metodai. Dalyviai mokysis mokydami kitus, kurs tinklalapį. Patirties mokymai, žygiai gamtoje, pažintis su UNESCO kultūros paveldo objektais Suomije ir Lietuvoje turėtų būti pati įdomiausia projekto veikla klasių mainų metu. Mokiniai susirašinėja, o ir mes, mokytojai,   neapseiname be dialogų Facebook -e.  
Nuotraukose galėsite matyti Oulu mokyklos mokinius, biblioteką, valgyklą, akimirkas iš kelionės į ledo miestelį, tautinius Suomijos lapių regiono kostiumus, Finair lėktuvą su nuostabiosiomis Marimekko gėlėmis  ir mūsų gimnazijos mokinių grupę.

Mokytoja  Jolita Šlepetienė 


      Šokio šėlsmas 2013“
Sausio 25 d. gimnazijoje vyko renginys „Šokio šėlsmas“. Konkurse dalyvavo 13 šokėjų porų iš Antano Smetonos ir Jono Basanavičiaus gimnazijų. Dalyviai išbandė save šokdami lėtą valsą, čia čia čia, rumbą ir džaivą. Žiūrovai ir vertinimo komisijos nariai buvo sužavėti šokėjų puikaus pasirengimo lygiu. 
Dėkojame šokėjams ir renginio iniciatorei mokytojai Jolantai Gražulevičienei.

AKIMIRKOS


Sausio 13-osios proginio bėgimo "Gyvybės ir mirties keliu" dalyviai - gimnazistai.

AKIMIRKOS


Gruodžio 20 d. savivaldybės salėje Gabių vaikų ir jaunimo fondas diplomais ir piniginiais prizais apdovanojo gabiausius rajono vaikus. Susirinkusius mokinius pasveikino Ukmergės rajono savivaldybės vicemeras Regimantas Baravykas, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Juozas Varžgalys, UAB "Likmerė" generalinis direktorius Mindaugas Kasmauskis. Apdovanoti Antano Smetonos gimnazijos  gimnazistai: Justė Čepaitė (4a), Arnas Sazonovas (4a), Benediktas Čirba (4b), Kristupas Pakienas (1d), Denas Kuliničius (4a), Narvydas Janušis (4a), Rosvaldas Kalesnykas (4d), 
Giedrius Šaduikis(1c), Dovilė Kešiauskaitė (3c), Arnas Pelakauskas (3c).

AKIMIRKOS


Pavasarį įkurtas Aktyvių tėvų sambūris kuria naujas tėvų ir gimnazijos bendradarbiavimo tradicijas. Susirinkę į rudeninę sesiją, tėveliai sprendė, kokiose veiklose norėtų dalyvauti, kad išsipildytų bendruomenės  (tėvų – vaikų – mokytojų) lūkesčiai. Nuoširdžiai dėkojame tėveliams, tikintiems, kad kartu galime išspręsti  ne tik visas problemas, bet pajusti atradimų, dalinimosi mintimis džiaugsmą.


Džiugi žinia gimnazistams! Lapkričio mėnesį išrinktas mokinių prezidentas  3a klasės mokinys Simonas Kalesnykas   29 dieną iškilmingai prisiekė ir pristatė savo komandą. Tikimės aktyvios veiklos, įdomių idėjų, kūrybiško bendradarbiavimo . Juk taip svarbu, kad kiekvienam mokiniui  gimnazija taptų saviraiškos vieta.


 „Comenius Regio“ partnerysčių projekto „Vadybinių gebėjimų tobulinimas sprendžiant mokyklos nelankymo problemas“ mobilumo vizitas
2012 m. spalio 16-22 d. vyko Comenius Regio partnerysčių projekto „Vadybinių gebėjimų tobulinimas sprendžiant mokyklos nelankymo problemas“ mobilumo vizitas į Turkiją, Canakalle savivaldybę.
Ukmergės delegacija dalyvavo dviejų dienų tarptautinėje konferencijoje „Ryšio tarp mokyklos ir tėvų stiprinimas”. Konferencijos metu abiejų šalių – partnerių atstovai pristatė savo šalis, skaitė pranešimus mokyklos nelankymo problemų sprendimo, tėvų ir mokyklos bendradarbiavimo temomis, diskutavo darbo grupėse, lankėsi švietimo įstaigose.
Buvo sudaryta galimybė apsilankyti senovės Trojoje, Assos mieste, Martyrdom istorijos muziejuje Gallipolyje.

AKIMIRKOS


Spalio 5d. Tarptautinės mokytojų dienos proga gimnazijos mokytojus originaliai pasveikino gimnazistai ir tėvai. Garbingus apdovanojimus įteikė  pats prezidentas Antanas Smetona.

AKIMIRKOS


Šiemet poetui Vladui Šlaitui būtų suėję 92 metai. Per jo gimtadienį, rugsėjo 27d., Antano Smetonos gimnazijoje prozą ir poeziją kuriantys rajono mokiniai susirinko į tradicinį renginį „Vlado Šlaito skaitymai“. Jaunimas skaitė savo kūrybą, klausėsi bendraamžių bei linkėjo jiems gerų kūrybinių minčių ir idėjų. Tarsi įkūnydami  poeto išskirtinę meilę Ukmergei, mokiniai piešė savo gimtajam miestui skirtus piešinėlius. Ypatingai ir prasmingai šventę šiemet papuošė Antano Smetonos gimnazijos mokinių Šlaito poezijos temomis sukurti dailės darbai. Renginio dalyviai itin susidomėję klausėsi viešnios, Vl. Šlaito bibliotekos direktorės R. Griškevičienės pasakojimo apie mažai žinomus poeto gyvenimo faktus ir įvykius. Jaukiai ir prasmingai praleidę laiką, gavę simbolinių dovanėlių, jaunieji kūrėjai išsiskyrė iki kitų metų.


 2012 m. rugsėjo 26 d. Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazijos stadione įvyko draugiškos futbolo rungtynėse tarp Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos gimnazistų  ir  jungtinės VDU  Humanitarinių ir Socialinių mokslų fakultetų studentų komandų. Gimnazistai šventė pergalę rezultatu 12:5. Nugalėtojų komandoje žaidė Agnė Paškauskaitė, Arnas Antanas Petrauskas, Matas Petrauskas, Deivydas Varžgalys, Lukas Morkūnas, Jokūbas Vasiliauskas, Dominykas Kupčinskas, Gerimantas Česnutis, Benas Akstinavičius, Laurynas Balžekas, Šarūnas Uselis, Mindaugas Augustinas ir Faustas Žemaitis.
Draugiškose futbolo rungtynėse besivaržantys studentai ir gimnazistai siekė įrodyti, kad svarbiausias mačo rezultatas - gera nuotaika ir energija bei prasmingas laiko leidimas su bendraminčiais. 
Po varžybų gimnazistai aplankė Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnaziją. Susipažino su studijų galimybėmis Kauno Vytauto Didžiojo universitete.
Tą pačią dieną dalyvavo pirmą kartą Lietuvoje organizuojamoje viešoje daugiakalbystės pamokoje, kurios tema  LAISVĖ. Į šią pamoką gimnazistus pakvietė VDU Užsienio kalbų institutas

VIDEO
AKIMIRKOS


Rugpjūčio 12 dieną Užugiryje, Prezidento Antano Smetonos gimtinėje, šurmuliavo tarpukario Lietuvos drabužiais pasipuošusios ponios ir ponai. Čia buvo minimos Prezidento Antano Smetonos 138-osios gimimo metinės. Renginio dalyviai buvo vaišinami patiekalais, kuriuos mėgo  Prezidentas – šaltibarščiais su bulvėmis, varške, obuolių kompotu. Renginyje dalyvavo ir Antano Smetonos gimnazijos mokytojai.

 

 


 

2011-2012 mokslo metais gimnazijoje įvykę renginiai.


 

 2012 m. liepos 13 d. vyko iškilminga Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos 69-osios abiturientų laidos brandos atestatų teikimo ceremonija. Brandos atestatai įteikti 118 gimnazistų. Mokinius, už gautus šimto balų įvertinimus iš lietuvių kalbos, anglų kalbos ir matematikos, gabių vaikų ir jaunimo rėmimo fondas apdovanojo piniginiais prizais, kuriuos įteikė  Ukmergės savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Jolanta Kanapeckienė bei švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas Arūnas Augustinas.


AKIMIRKOS


Liepos 6 dieną Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos choras (vadovė Jūratė Martinkutė) dalyvavo septintojoje respublikinėje moksleivių dainų šventėje „Mūsų vardas – Lietuva”.


Birželio  5 ir 6d. gimnazijoje vyko Olimpinės žaidynės
„O sporte, tu – džiaugsmas, tu dovanoji šventę tiems, kurie trokšta ta kova pasigėrėti!“
Šiais olimpinių žaidynių atkūrėjo Pjero de Kuberteno žodžiais pradėta mūsų šventė. Ir tai jau 8 – osios olimpinės žaidynės. Pirmosios gimnazijoje įvyko 1998 m. Jos vyksta kas dveji metai. Žaidynių programa labai plati – net 23 įvairių sporto šakų rungtys.

AKIMIRKOS


Birželio 5 d. Antano Smetonos gimnazija apdovanota Žaliąja vėliava ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatu už dalyvavimą Gamtosauginių mokyklų programoje. Apdiovanijimą įteikė Gamtosauginių mokyklų koordinatorius Lietuvoje  Renaldas Rimavičius.
Ši programa orientuoja mokyklas į praktinę gamtosauginę veiklą, skatina mokyklų bendruomenių aktyvumą, ugdo mokinių kūrybiškumą.


Ukmergės Antano Smetonos gimnazija dalyvauja projekte „Lyderių laikas 2“ 


Paraiškas dalyvauti projekte „Lyderių laikas 2“ pateikė 36 šalies savivaldybės. 2012 vasario 29 dienos projekto valdymo grupės nutarimu buvo atrinkta 15 savivaldybių ir 75 jų mokyklos. Tai Panevėžio rajono savivaldybė, Kretingos rajono savivaldybė, Rokiškio rajono savivaldybė, Vilkaviškio rajono savivaldybė, Prienų rajono savivaldybė, Šakių rajono savivaldybė, Kėdainių rajono savivaldybė, Vilniaus miesto savivaldybė, Ignalinos savivaldybė, Telšių rajono savivaldybė, Skuodo rajono savivaldybė, Šiaulių miesto savivaldybė, Vilniaus rajono savivaldybė, Biržų rajono savivaldybė bei Ukmergės rajono savivaldybė.


Atrinktos savivaldybės ir mokyklos turės galimybę susikurti unikalius lyderystės plėtros modelius, naudodamosi patyrusių Lietuvos ir užsienio specialistų konsultacijomis ir specialiu paramos paketu. Lyderystės plėtros modelis padės savivaldybei efektyviai panaudoti visą turimą potencialą geresniam mokinių mokymuisi tobulinant savivaldybės ir mokyklų bendradarbiavimą, kuriant paramos mokykloms ir lyderiams mechanizmus, įtvirtinant naujas praktikas savivaldybės lygmens teisės aktais. 

http://www.lyderiulaikas.smm.lt/ll/index.php/component/content/article/86-intro/3090-visos-septynios-galimybs-svarbios.html


 Kovo 30 d. mūsų gimnazijos komanda dalyvavo konkurse ,,Temidė“. Gimnaziją atstovavo šeši 2c klasės mokiniai. Prieš pat renginį visiems buvo nedrąsu, tačiau vėliau visi įsidrąsino ir smagiai praleido laiką. Pirmąją vietą laimėjo Siesikų mokyklą, o mūsų mokykla pasidalino antrą-trečią vietą su Jono Basanavičiaus gimnazijos moksleiviais. Renginio pabaigoje visi draugiškai pasidarėme bendrą nuotrauką. Ir sakome ačiū tiems, kurie nepagailėjo laiko ir atėjo palaikyti mūsų gimnazijos komandos. Už sirgalių aktyvų palaikymą gavome papildomų taškų. Tikimės, jog tradicija dalyvauti ,,Temidėje“ dar ilgai gyvuos ir kitais metais džiaugsimės pirmąja vieta. Aistė Jasiūnaitė 2c klasės mokinė


 Šimtadienis – labai svarbi ir įspūdinga šventė abiturientams ir mokytojams. 4 klasių mokiniams liko mažiau kaip 100 dienų iki mokslo metų pabaigos.


2011 m. spalio-lapkričio mėnesį, Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius organizavo vaikų piešinių konkursą priešgaisrinės ir civilinės saugos tema. Geriausių darbų autoriams prizus skyrė konkurso rėmėjas – UAB „Narbutas Furniture Company“.
Mūsų gimnazistai: Vilma Zarankaitė (mokytoja Romualda Zareckienė) ir Arnoldas Gricius (mokytoja Jolita Šlepetienė) tapo laureatais.


„ŠOKIŲ ŠĖLSMAS“
Gimnazistų organizuotas tradicinis „Šokių šėlsmas“ padovanojo daug įsimintinų akimirkų. Poros iš anksto ruošėsi, repetavo net vakarais. Mokytoja Jolanta Gražulevičienė turėjo suktis kaip vijurkas, kad poros išmoktų šokti džaivą, rumbą, valsą, o visi norintys- linijinius šokius. Šmaikštuoliai vedėjai Indrė ir Jonas bei nuotaikinga komisija paskelbė nugalėtojus : Sigitą Balandytę (3 b) ir Paulių Adomonį (3 c), Donatą Gavėnaitę (2 a) ir Simoną Kalesnyką (2c), Laurą Petniūnaitę (3 a) ir Eisviną Pečiulį (3 b). Jiems įteikti medaliai ir diplomai.  

AKIMIRKOS


 

Smetoniukai  keliavo Nalšios žemės keliu
Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvauja projekte „Prikelkime senolių patirtį iš krašto praeities“.  Per žiemos atostogas, sausio 5-6 d., grupė projekto dalyvių drauge su dar 4 rajono mokyklų atstovais  vyko į edukacinę kelionę „Nalšios žemės keliu“ , kurios metu aplankė Švenčionių ir Ignalinos rajonus.  Visur buvome labai svetingai sutikti. Nors oras nebuvo palankus išvykai, nuotaika  puiki, nes šalia buvo nuoširdūs žmonės. Šios dvi dienos, praleistos nuostabiame Aukštaitijos kampelyje, padėjo suprasti, kad Lietuva – nuostabus kraštas. Kotryna Kinertaitė, 3b


 Gimnazijos atstovai su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais pasveikino savo partnerius.


  Penktadienį  praūžė 10 – oji Tautinė vakaronė. Šį kartą ji buvo projekto „Prikelkime senolių patirtį iš krašto praeities“ dalis. Visą mėnesį  buvo domimasi kulinariniu paveldu, tautiniu kostiumu, mokomasi tarmiškai pasakoti istoriją ar pasekti pasaką, užminti mįslių, liaudies dainų, šokių ir žaidimų. Į vakaronę buvo pakviesta viešnių, kurios savo pasakojimais ir dainomis praturtino ir sušildė bendruomenę. Gimnazistai prisilytėjo prie tautos papročių ir tradicijų, suvokė, kaip gali būti smagu dainuoti liaudies dainas ir linksma šokti tuos šokius, kuriuos šoko senoliai. Dėkojame Tautinių vakaronių gimnazijoje iniciatorei ir puoselėtojai - muzikos mokytojai ekspertei Jūratei Martinkutei. 


Lapkričio 26-ą dieną, minint Lietuvos kariuomenės dieną, Jogvilų kaime, Ukmergės raj. atidengtas paminklas, skirtas Ukmergės krašto laisvės kovotojams ir Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos leidinio "Varpas" leidėjams. Kartu buvo paminėtos ir Lietuvos kariuomenės 93 - osios metinės. Renginys taip pat paminėtas ir Ukmergėje - prie Nepriklausomybės paminklo padėtos gėlės, surengti chorų pasirodymai kultūros centre, įteikti apdovanojimai, išsakyti vicemero R. Baravyko bei kitų garbingų svečių sveikinimo žodžiai.

Minėjime Jogvilų kaime dalyvavo ir Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos moksleiviai iš 2a ir 2c klasės, istorijos mokytojas V. Čiulada ir gimnazijos direktorius A. Girdžiūna. Taip pat gimnazistai sudalyvavo ir kariuomenės dienos minėjime Ukmergėje. 
Donata Gavėnaitė, 2a klasės mokinė.


Televizijos projektas "Lietuvos tūkstantmečio vaikai" – tai žinių viktorina, kurioje rungiasi šauniausi mūsų šalies vaikai. Viktorinoje dalyvavo 1a klasės gimnazistas Justas Juknys su klasės draugų palaikymo komanda.


Sveikiname Lietuvos kartingo  čempionato ROK klasėje iškovojusį antrąją vietą ir tapusi vicečempionu 3a klasės gimnazistą  Narvydą Janušį.Lapkričio 15 d. gimnazijoje vyko Mokinių prezidento rinkimai.
Mokinių prezidente išrinkta Ernesta Valuckaitė iš 2b klasės.


Lietuvos mokyklose vykusiame edukaciniame žaidime moksleiviams „Labas mokyklų mūšis“ iš Vilniaus apskrities komandų geriausiai pasirodė Ukmergės  Antano Smetonos gimnazijos mokiniai.
Žaidime „LABAS mokyklų mūšis“ trumposiomis SMS žinutėmis mokiniai atsakinėjo į muzikos srities klausimus. Šiais metais organizuotame konkurse dalyvavo daugiau nei 500 mokyklų. Gimnazistai mokyklai laimėjo grupių G&G Sindikatas bei DEE & KAMY koncertą.

 
Gimnazijoje įsibėgėja projektas „Prikelkime senolių patirtį iš krašto praeities“. Jo veikloje dalyvauja dvi grupės: jaunesniųjų (1-2kl.) ir vyresniųjų (3-4kl), iš viso 60 gimnazistų. Programos „Prikelkime senolių patirtį iš krašto praeities“ veiklos vykdomos įgyvendinant Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojamą projektą TAPK („Neformaliojo švietimo paslaugų rėmimo sistemos sukūrimas savivaldybėse"), kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, teikėjas Ukmergės švietimo centras“. Pirmoji mūsų veikla susijusi su artėjančiomis Vėlinėmis – lankysime rajono kapines ir rinksime medžiagą apie mažąją architektūrą: kryžius, koplytstulpius, stogastulpius, antkapinius paminklus. Stebėsime, kaip kinta tradicijos, kiek  išliko liaudies ornamentikos paminklų fragmentuose, užfiksuosime dar išlikusius senosios architektūros pavyzdžius. Surinkta medžiaga bus eksponuojama stende.


Programa įgyvendinama nuo 2011 m. birželio 10 d. iki 2012 m. gegužės 28 d. Programa siekiama supažindinti  vaikus su regiono etnokultūrinėmis vertybėmis, tautodailininkais, žmonėmis, puoselėjančiais krašto papročius, tradicijas, amatus, žmonėmis, prisidedančiais prie tapatumo išsaugojimo, stiprinimo ir plėtimo ateityje. Ekspedicijų metu, vykdant tiriamąją veiklą, bus užmegzti ryšiai su vietos bendruomene, jaunimu, bendradarbiaujama su neformaliojo švietimo įstaigomis – kultūros centrais, atpažįstami šalia gyvenantys kitos etninės kilmės žmonės, gerbiamos jų tradicijos ir išskirtinumas, ugdoma tolerancija.

 


Rugsėjo 29 d. Antano Smetonos gimnazistai ir rajono lietuvių kalbos mokytojai bendravo su Edukologijos universiteto Lietuvių kalbos fakulteto dėstytojais ir studentais. 2011 m. birželio 12 d. Klaipėdos Vasaros koncertų estradoje gimnazistai dalyvavo 
IV vaikų ir jaunimo chorų festivalio-konkurso „MES LIETUVOS VAIKAI" 2011 m. šventėje.


 

 Birželio 1 dieną  Antano Smetonos gimnazijoje vyko socialinė karjeros ugdymo diena.

AKIMIRKOS
Pirmų ir trečių klasių auklėtojai ir kiti vadovai palydėjo gimnazistus į Ukmergės miesto įmones ir įstaigas. Gimnazistai aplankė  “Ukmergės pieninę”, „Biofabriką“, „Aukmergės 
baldus“, „Likmerę“, meteriologijos stotį, Ukmergės gaisrinę , grožio saloną „Faberlik“,
ir miesto viešąją Vlado Šlaito biblioteką.


 

   Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas "Voces Lithuania" vyko 2011 m. balandžio 16 d. Vilniaus muzikos mokykloje "Lyra". Grad Prix laimėjo Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos 3c klasės  
mokinė Indrė Pelakauskaitė.


 

 43-iajame Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse 4 klasės gimnazistė Agnė Kardelytė apdovanota I laipsnio diplomu už geriausią poeziją. 

   2011 m. kovo 11d. Seimo Kovo 11-osios salėje apdovanoti piešinių konkurso „Laisva Lietuva“ laureatai.  Sveikiname gimnazistes, tapusias piešinių konkurso nugalėtojomis!
 Kovo 10 d. Antano Smetonos gimnazijoje vyko rajono mokyklinių chorų šventė "Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą“.


 Vasario 10 dieną, Dukstynos pagrindinėje mokykloje, vyko Ukmergės rajono bendrojo lavinimo mokyklų vaikinų gimusių 1995 m. ir jaunesnių tinklinio varžybos. Laimėjusi visas rungtynes, I - ąją vietą iškovojo Antano Smetonos gimnazijos vaikinų komanda (mokytojas Kastytis Kvietkauskas).  Mūsų gimnazijos vaikinų komanda, vasario 26 - 27 d. dalyvaus Lietuvos olimpinio festivalio tinklinio zoninėse varžybose.
   2010 m. spalio 27 d. Antano Smetonos gimnazijos direktorius Adolfas Girdžiūna ir Kauno Vytauto Didžiojo universiteto rektorius profesorius Zigmas Lydeka pasirašė bendradarbiavimo sutartį tarp šių mokymo įstaigų.

AKIMIRKOS


      Lapkričio 22 d. Kauno Vytauto Didžiojo universitete atidaryta Antano Smetonos gimnazijos mokinių ilgalaikė dailės brandos egzamino kūrybinių darbų paroda.
 Lapkričio 12 d. įvyko susitikimas su projekto ,,Drąsinkime ateitį“ 
Garbės galerijos nare Roberta Firavičiūte.


SPALIO 15 DIENĄ IŠRINKOME 12 – TĄJĮ MOKINIŲ PREZIDENTĄ.
SVEIKINAME INDRĘ PELAKAUSKAITĘ!

 


Birželio 11 d. baigėsi ugdymo procesas gimnazijoje. 
Atsisveikinimo renginio metu 4 c klasės gimnazistei Vaidai Rabazauskaitei buvo įteikta, Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenančio, Sauliaus Dirmanto asmeninė premija. Premiją įteikė S.Dirmanto sesuo Vijoleta Gudanavičienė ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Klavdija Stepanova.


 

Pamokų laikas

Pamoku laikas

Pamokų tvarkaraštis

        

Socialinis tinklas

 

Partneriai

sveikatostinklas.lt

Prisijungimas