Ukmergės Antano Smetonos gimnazija, J.Basanavičiaus 7, 20107 Ukmergė, Tel.: 8-340-60018, Faksas: 8-340-56682, El. paštas: rastine@smetona.ukmerge.lm.lt

 II a klasės mokiniai rugsėjo mėnesį dalyvavo nuotykių parko „Tarzanija“ organizuojamame konkurse. Klasė gavo apdovanojimą už orginaliausią nuotrauką ir laimėjo galimybę apsilankyti laipiojimo medžiais trasose. Spalio 21 dieną klasė vyko į Alytaus rajone esantį nuotykių parką „Tarzanija“ ir smagiai praleido laiką, o vėliau kupini įspūdžių iškylavo gamtoje.


Šiais mokslo metais mūsų gimnazijoje pradėjo veikti fizikos mokslų gabių mokinių sambūris. 
Savo veiklą pradėjome nuo savęs: įrodėme, kaip savitaiga gali nugalėti baimę - vaikščiojome basi per stiklo šukes ir kojos liko sveikos.
Praktiškai tyrinėjome kiaušinio lukšto tvirtumą. Iš dvidešimties kiaušinių, per kuriuos ėjo Laura Kaziūnaitė, penki sutrūko, kiti liko sveiki. Vadinasi, kiaušinis iš tiesų yra tvirtas.
Pagal receptą gaminome muilo burbulus. Pasisekė, todėl siūlome ir jums pasigaminti bei  išmėginti gamtoje.
Didieji muilo burbulai: 3 l vandens, 250 ml citrininio Fairy indų ploviklio, 110 g kukurūzų krakmolo, 24 g kepimo miltelių. Visus ingredientus sumaišome ir paliekame apie 60 min. pastovėti.
Dideliems burbulams reikalingos specialios lazdelės, kurias galite lengvai pasigaminti ir patys.
Jums reikės: dviejų apie 1 metro ilgio lazdelių, binto arba tvarsčio.
Linkiu įdomių eksperimentų ir bandymų mūsų gimnazistams. 
Fizikos mokytoja Rasa 

 


Seminaras - edukacinė išvyka "Netradicinių mokymo metodų ir edukacinių aplinkų panaudojimas ugdymo procese"
Spalio 20 d.  gimnazijose viešėjo Šakių raj. istorijos- geografijos mokytojai. Su mokyklų istorijomis, naujovėmis ir veiklomis supažindino gimnazijų direktoriai V. Gendvilis ir A. Girdžiūna. Geografijos mokytojos D. Vaičiūnienė ir D. Prokapienė pasidalino gerąja patirtimi apie mokinių pažangos stebėseną ir fiksavimą, bei pamokų organizavimą kitose edukacinėse erdvėse. Po to svečiai susipažino su Ukmergės miestu, piliakalniu. Taujėnų dvare juos pasitiko pats grafas Radvila (Taujėnų geografijos mokytojas V.Krikštaponis). Didelį įspūdį šakiškiams paliko A.Smetonos dvaras, mokykla ir  „smetoniškos" vaišės. Dvare ekskursiją vedė Jurga Gleiznytė, mokykloje Odeta Lūkošiūnaitė. Mokytojus ekskursijoje lydėjo Ukmergės rajono geografijos mokytojai metodininkai D.Vaičiūnienė, D.Prokapienė ir V.Krikštaponis.


Gimnazijos skautai spalio 21-22 d. savanoriavo ,,Maisto banko" akcijoje. Jie kvietė paaukoti maisto nepasiturintiems. Bendradarbiavo su Carito organizacija.


 Netradicinio ugdymo dieną spalio 18 grupė gabių I – II klasių gimnazistų vyko į edukacinę kelionę. Mokiniai Kauno technologijų universitete gilino fizikos, chemijos kompetencijas, domėjosi karjeros klausimais. Paskaitos apie elektromagnetinę ir radioaktyviąją spinduliuotę metu buvo galima ne tik pamatyti ekrane, bet ir realiai apžiūrėjo kai kuriuos prietaisus, stebėti jų pritaikymą gyvenime, gaminti jonizuojančios spinduliuotės detektorių. Sutikome gimnazijos absolventą Luką Kazlauską, kuris smagiai, su nostalgija prisiminė gimnaziją. Demonstruodamas praktikos darbus, Lukas priminė iliuzionistą, nes šaldėm obuolį, pigiai drambliui valėm dantis, išbandėm elektros galias savam kūne. Už tokią akademinę išvyką dėkojame mokytojoms Rasai Mogenienei ir Gražinai Petkevičienei.


Dabartis apie praeitį: Kosakovskių giminės palikimas Ukmergėje
Gabių vaikų sambūrio grupės mokiniai Gabija, Guoda S. ir Titas K iš IIId kl., Emilija IIIa kl. , Elija IIIb kl.  ir istorijos  mokytoja Daiva Sinkevičienė šiemet  dalyvauja Kosakovskių fondo projekte apie bajorų giminės istoriją Ukmergėje. Vaitkuškis, Lyduokiai, Pašilė  - vietos, patvirtinančios apie Kosakovskių gyvenimą. Gimnazija dalyvauja kaip projekto partnerė. Vykdydami mokslinę-tiriamąją veiklą rinks medžiagą ir atsiminimus, pristatys Ukmergės visuomenei, dalyvaus tarptautinio projekto atidarymo renginyje. Pirma stotelė - Lyduokiai.


 Šį antradienį, spalio 18 dieną, Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje vyko integruota istorijos - tikybos pamoka. Pamokos tema - "Monoteistinės religijos ir visuomenės kryžkelės". Tikslas - netradicinėje aplinkoje išsiaiškinti krikščionybei būdingus bruožus. Pamoką dėstė istorijos mokytoja Daiva Sinkevičienė ir tikybos mokytoja Ramutė Sakalauskienė.


Spalio 13 d. gimnazijoje vyko Lietuvos gimnazijų Protų kovų lygos sezono apšilimo-susipažinimo žaidimas. Jame dalyvavo devynios gimnazistų komandos po 8 mokinius. Trys geriausiai žaidusios komandos atstovaus gimnaziją vėlesnėse sezono kovose.  
Apšilimo-susipažinimo žaidimą laimėjo IIb kl. komanda „¾ džiaugsmo“( Akvilė, Aistė, Kotryna, Augustė, Vaineta, Evita), IVc kl. vaikinų komanda „πr2 pirma vieta“ (Domantas, Ainis, Juozas, Titas, Žygimantas, Liutauras, Matas), IIId kl. komanda „Glūdumoj“ (Titas K., Ernestas, Karolis, Eligijus G., Guoda S., Gabija, Emilija, Paulina).
Ačiū visiems dalyvavusiems mokiniams.


Viena iš Geriausių  2016 metų Ukmergės rajono mokytojų  paskelbta mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytoja  Daiva Vaišvilienė.

 

Švietimo ir mokslo ministerija už nuoširdžią ir kūrybingą pedagoginę veiklą padėkos raštų apdovanojo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją  Jūratę Reinardaitę.  Sveikiname koleges ir džiaugiamės jų pasiekimais.


Tarptautinė aukštojo mokslo paroda „Išsilavinimas ir karjera 2016“

Rugsėjo 29 dieną Vilniaus energetikos ir technikos muziejuje vyko  tarptautinė aukštojo mokslo paroda „Išsilavinimas ir karjera 2016“. Joje dalyvavo mūsų mokyklos  antrokai bei keletas susidomėjusių ketvirtokų. Parodos metu buvo galima sužinoti daugiau apie studijavimo galimybes užsienyje (daugiau nei 50 užsienio universitetų ir mokyklų atstovų) bei dalyvauti universitetų organizuotose kūrybinėse dirbtuvėse.  Taip pat vyko daug paskaitų, kurių metu išsiaiškinome, kaip parašyti gerą motyvacinį laišką, ir išgirdome sėkmingos karjeros pavyzdžių. Renginio ,,vinimi‘‘  tapo pirmasis Lietuvoje masinis „Kalba.Lt“ karjeros interesų testas. Vidurinio ir aukštojo mokslo užsienyje bei karjeros pasirinkimo paroda – tai įdomus, smagus ir naudingas renginys, vykstantis 13-tus metus ir pritraukiantis jaunuolius, jų tėvus ir pedagogus iš visos Lietuvos bei kaimyninių šalių.
IIa klasės mokinys Tomas Paknys.


„Vlado Šlaito skaitymai 2016“

Rugsėjo 30d. gimnazijoje vyko Aukštaitijos regiono jaunųjų kūrėjų konkurso „Vlado Šlaito skaitymai 2016“ baigiamasis renginys. Konkurse dalyvavo  mokiniai  iš Pasvalio Petro Vileišio, Ignalinos, Panevėžio Juozo Miltinio, Ukmergės Jono Basanavičiaus, Siesikų, Antano Smetonos gimnazijų. Į renginį atvyko LEU lituanistikos fakulteto dekanė Žydronė Kolevinskienė, VDU lituanistikos fakulteto docentė Indrė Žakevičienė, LEU Lituanistikos fakulteto kuriančių studentų draugijos „Literatų arka“ nariai bei jų vadovas, "poetinis, dvasinis" lyderis, doktorantas ir mėnraščio „Metai“ vyriausiasis redaktorius, poetas Antanas Šimkus, Deltuvos kultūros almanacho „Eskizai“ redaktorius Vytautas Česnaitis, Ukmergės švietimo ir sporto skyriaus  vyr. specialistė Inga Krikštaponienė.
Skaitymus pradėjo trečiokai: Lukas Petrovas grojo akordeonu, vaikinai atliko poetinę kompoziciją „Ne po savo dangum“ pagal Vlado Šlaito eiles. Vėliau vienas po kito savo kūrybą skaitė konkurso dalyviai ir svečiai: LEU Lituanistikos fakulteto studentai, Senamiesčio ir Dukstynos pagrindinių mokyklų jaunieji kūrėjai. Kol mokytojos klausėsi docentės Indrės Žakevičienės paskaitos, mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse. 15 val. renginio dalyviai drauge su Vl. Šlaito bibliotekos darbuotojomis autobusu pajudėjo Žemaitkiemio link. Prie Vl. Šlaito muziejaus apie poeto kūrybą kalbėjo poetas, literatūrologas Vainius Bakas. Konkurso komisijos pirmininkas Vytautas Česnaitis apdovanojo laureates. Jomis tapo Kotryna Kraptavičiūtė, Pasvalio Petro Vileišio gimnazija ( mokytoja Regina Grubinskienė) ir Guoda Taraškevičiūtė, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija (mokytoja Zita Markauskienė). Specialiais prizais apdovanotos Darija Žuravliova, Ignalinos gimnazija (mokytoja Regina Panavienė), Reda Grigaitė, Pasvalio Vileišio gimnazija( mokytoja Regina Grubinskienė), Ieva Petraitytė ,Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija (mokytoja Vida Šidlauskienė). Dėkojame partneriams: VDU, LEU, Ukmergės Vlado Šlaito bibliotekai, Deltuvos kultūros almanachui „Eskizai“.


Pasaulio sveikatos organizacija spalio antrąjį ketvirtadienį paskelbė Pasauline regėjimo diena. Akys - svarbiausias žmogaus jutimo organas. Net 80 procentų gauname per jas. Akys padeda mums pažinti aplinkinį pasaulį, grožėtis juo ir apsisaugoti nuo pavojų. Akys vadinamos sielos veidrodžiu. Privalome jomis rūpintis, nenumoti ranka į akių nuovargį ir skausmus! Šios dienos tikslas - didinti žmonių informuotumą apie regėjimo sutrikimus ir aklumą.
Antano Smetonos gimnazijoje vyko akcija šiai Pasaulinei regėjimo dienai paminėti :)


 

Spalio 12 d. mūsų gimnazijoje lankėsi svečiai iš Ukmergės nestacionorių socialinių paslaugų centro. Tikimės, kad šio susitikimo metu užsimezgusi nauja draugystė nenutrūks.


Spalio 7-ąją jau praėjusią Europos kalbų dieną  pratęsė Erazmus mainų programos dalyviai iš VDU – du studentai iš Indijos bei Maroko. Juos lydėjo dvi ESN narės (organizacija, kuri padeda užsienio studentams Lietuvoje bei padeda greičiau integruotis į akademinę bendruomenę). Susitikimas buvo skirtas ketvirtųjų klasių gimnazistams. Studentai moksleiviams pravedė užsiėmimą, kuriame pristatė savo šalis, kultūrą, maistą, mokė savo kalbos žodžių, atsakinėjo į abiturientų klausimus. Moksleiviai taip pat sužinojo apie mainų programą, galimybes studijuoti užsienio šalyse bei kodėl verta rinktis Lietuvos universitetus.Nepamirštama archeologijos pamoka
Gausus būrys archeologijos būrelio gimnazistų su savo istorijos mokytoja Daiva Sinkevičiene  dalyvavo archeologijos pamokoje Kernavėje.VU archeologijos katedros docentas, Lietuvos archeologijos Tarybos narys , ne vienos publikacijos autorius Gintautas Vėlius begalo įdomiai pasakojo apie Kernavėje  nuo 1972 m. vykdomus kasinėjimus, radinius ir jų atsiradimo istoriją.
Labai patiko, labai įdomu ir negirdėta buvo.


 

Ib klasės gimtadienis
Rugsėjo 25- ąją dieną mes, Ib klasės mokiniai su auklėtoja Rima Peredniene ir tėveliais, dalyvavome neįprastoje šventėje – Ib klasės gimtadienyje.
Gimtadienio pradžioje mūsų klasė prisistatė šventės dalyviams – sugiedojome gimnazijos himną, energingai sušokome trumpą šokį. Vėliau itališkoje krosnyje kepėme nuostabaus skonio picas. Šventėje pasirodė nepakartojama tėvelių rock-pop grupė „Vantos lapas“, kurios klausėme draugiškai susėdę aplink vaišių stalą. Netrūko gimtadienyje žaidimų, dainų, šokių. Buvome kaip viena didžiulė draugiška šeima. Buvo jauku, šilta ir gera. Ši diena mums visiems paliko neišdildomą įspūdį ir nuostabias emocijas.
Odeta Mackevičiūtė


 

Ukmergės Antano Smetonos gimnazija 2016-2017 m.m.  partnerio-eksperto teisėmis  pradeda  dalyvauti edukacinių renginių cikle „Pokalbiai apie emigraciją 2“.

Šiais metais vykdomas edukacinių renginių ciklas apims penkias Utenos apskrities gimnazijas: Zarasų „Ąžuolo“, Ignalinos, Molėtų, Anykščių Jono Biliūno ir Utenos Dauniškio. Projekte savanorišku principu po 20 žmonių suburtos moksleivių grupės klausysis VDU Lietuvių išeivijos instituto mokslo darbuotojų parengtų paskaitų apie lietuvių diasporos istoriją, kūrybinėse dirbtuvėse susipažins su sakytinės istorijos metodu, drauge sudarinės klausimyną, mokysis, kaip atlikti interviu, kaip gautą medžiagą apibendrinti. Kiekvienas projekto dalyvis turės parengti po du interviu su emigravusiais  tautiečiais. Projekto partneriai: VDU Lietuvių išeivijos institutas, NVO „Global Lithuanian Leaders“, partneris-ekspertas: Ukmergės Antano Smetonos gimnazija, LRT „Lituanica“. Į pirmąjį ciklo renginį-seminarą Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje rugsėjo 27 dieną susirinko gausus būrys projekto partnerių: Vytauto Didžiojo universiteto Lietuvių išeivijos instituto mokslo darbuotojai, Anykščių, Zarasų, Ignalinos, Molėtų bibliotekų ir renginio šeimininkės Utenos bibliotekos bei penkių Utenos apskrities gimnazijų atstovai. 

 


 Futbolo turnyre 7*7 Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos vaikinų futbolo komanda laimėjo 1-ją vietą

Lunys Aivaras Ic
Liubomirskas Augustas Ic
Vaitkūnas Matas IV a
Vaivada Giedrius IIIa
Vaivada Gytis IIIa
Čereška Šarūnas IIIa
Kuzma Augustas  IIa
Vilutis Laurynas IIId
Norgėla Titas III b
Želvys Matas IVb
Mokytojas Kastytis Kvietkauskas


 Europos kalbų diena
Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šiemet gimnazijoje ją šventėme rugsėjo 23-ąją – penktadienį, tačiau ruoštis pradėjome bent savaite anksčiau. Penki antrų klasių gimnazistai  užsiregistravo dalyvauti protų mūšyje Vilniuje, skirtame Europos kalbų dienai. Komandos vadovė – A.Mockienė. Vienas iš dalyviams pateiktų reikalavimų buvo atsiųsti 2-3 minučių filmuką, skirtą šiai dienai. Antrokai sukūrė siužetą apie užsienio kalbų svarbą, o jį nufilmavo mūsų operatoriai Saidis Orda (2a) ir Egidijus Gelūnas (IIc). Penktadienį anglų kalbos mokytojos šiuos filmukus rodė moksleiviams per pamokas.
Per ketvirtą pamoką aštuonios trečiųjų klasių gimnazistų komandos išbandė jėgas protų mūšyje anglų kalba. Klausimai buvo įvairūs: ne tik kalbiniai, bet ir iš istorijos, geografijos bei kitų sričių. Surinkusi 40 taškų, laimėjo 3d klasės komanda, pasivadinusi „Nei 5 nei 10“. Moksleiviai buvo apdovanoti diplomu ir saldainiais. Neliko nuskriausti ir kiti dalyviai - jiems atiteko padėkos bei saldainiai. 
Pirmadienį antrokų komanda (Aistė Šmigelskaitė, Matas Nenorta, Gytis Oksas, Otilija Pažėraitė ir Simona Šalčiūnaitė) sėkmingai sudalyvavo protų kovose Vilniuje. Nelaimėjome kelionės į Strasbūrą, bet įgavome patirties bei ryžto dalyvauti kitą kartą.
Spalio pradžioje ketvirtokai susitiks su VDU studentais iš užsienio. Tikimės, kad šis Europos kalbų dienos tęsinys bus naudingas abiturientams. Jie sužinos apie šalis, iš kurių atvyko studentai, apie galimybes studijuoti užsienio šalyse, kodėl verta rinktis Lietuvos universitetus bei pramoks kitų kalbų pradmenų.


Pirminės sveikatos priežiūros specialistės Evelinos Kimsės iniciatyva gimnazijoje buvo paminėta Pasaulinė širdies diena. Mokytojai turėjo galimybę pasimatuoti kraujospūdį, užsijuosti diržą, leidžiantį suprasti, kaip jaučiasi nutukęs žmogus, suvalgyti po laimės sausainuką.


Rugsėjo 8 dieną gimnazijoje viešėjo Lietuvos kariuomenės atstovai. Jie abiturientams atskleidė tam tikras kariškių gyvenimo subtilybes: leido rankose palaikyti ginklus, pamokė, kaip reikia naudoti granatas, parodė, kokie daiktai yra būtini žygyje ir kokia jų paskirtis. Gimnazistai suprato, kaip svarbu mokėti dirbti komandoje, dalyvavo estafetėje, iš karo medikų sužinojo, kaip greitai ir kokybiškai padėti draugui. Susitikimas su kariškiais buvo įdomus ir turiningas.


Trečiokas Lukas Petrovas, ne vienerius metus bendraujantis su pasaulinio garso akordeono virtuozu Martynu Levickiu, rugpjūčio 13-20 dienomis dalyvavo Daitingtono Vasaros muzikos festivalyje –seminare. Sunkus ir kruopštus darbas buvo įvertintas – Lukas pateko tarp dešimties geriausių ir dalyvavo uždarymo koncerte. Praslinkus kelioms dienoms, rugpjūčio 22-27, vyko Martyno Levickio organizuota „Akordeono muzikos savaitė“, kurios metu vėl grojo Lukas. Džiugu, kad mūsų bendramokslis kūrybiškai bendrauja su pasaulinio garso atlikėjais.
 Edukacinio meno centro „accoAkademija“ vadovas pasaulinio garso akordeono virtuozas Martynas Levickis (26 m.) neseniai pripažintas asocijuotuoju Londono karališkosios muzikos akademijos nariu. Baigė Šiaulių Sauliaus Sondeckio konservatoriją (akordeono žinių ir įgūdžių mokė Marytė Markevičienė), Londono karališkąją muzikos akademiją (prof. Oweno Murray'aus klasė), San Sebastiano muzikos akademiją (prof. Iñaki Alberdi klasę).


Sveikiname Ukmergės mokyklų kroso estafečių čempionus: Gabiją Maleckaitę, Urtę Silviją Stimburytę, Odetą Laukaitytę, Miglę Bartkevičiūtę, Aivarą Misiūną, Tautvydą Vilčinską, Gytį Vaivadą, Mantą Petronį ir Ievą Girnytę.


 Rugsėjo 14-osios pirmokų išvykos į prezidento Antano Smetonos gimtąsias vietas akimirkos. Mes, pirmokų auklėtojos Elvyra Kriaučiūnienė, Rima Perednienė ir Dainora Macijauskienė, kartu su auklėtiniais džiaugiamės šia edukacine išvyka, galimybe aplankyti prezidento Antano Smetonos dvarą, jo vardo pradžios mokyklą Užulėnyje. Mūsų pirmokai ne tik atidžiai klausėsi gidžių pasakojimų, bet ir girdėjo prezidento Antano Smetonos kalbos įrašą, žiūrėjo filmuotą medžiagą, nuotraukas apie prezidentą ir jo šeimą. Mokinius ypač sudomino interaktyvios lentos, galimybė atlikti pažintinius testus, peržiūrėti nuotraukas, vaizdo ir garso įrašus apie  prezidento A. Smetonos gyvenimą ir veiklą. Ši išvyka vertinga ne tik edukologiniu aspektu, bet ir galimybe pažinti vieniems kitus, susidraugauti klasėse ir visiems pabūti kartu. Džiaugiamės gražiais ir nuotaikingais klasių prisistatymais.


Abiturientas Martynas Dabužinskas šią vasarą dalyvavo bekelės maratone "Ladoga trophy - 2016" ir patyrė nepakartojamų įspūdžių:

"Išalkusiam žmogui pasiūlius duonos riekę, esant galimybei, jis griebs visą kepalą. Taip šiemet įvyko ir man. Susiklostę įvykiai nulėmė, jog priėmiau iššūkį dalyvauti sunkiausiame pasaulyje "swamp-road" tipo bekelės maratone "Ladoga trophy - 2016" ir jį įveikti pasiryžau dar niekam nebandytu būdu - dviračiu. Varžybos vyksta aplink didžiausią Europos ežerą,  rungiasi apie 2000 dalyvių siekdami automobiliais, keturračiais, motociklais ir (pirmąkart šiemet) dviračiais įveikti gūdžiausius miškus ir pelkes, kurios kartais būna dvigubai didesnės už mūsų Čepkelių raistą. Šis įvykis leido naujaip pažvelgti į gyvenimą, suprasti, kas yra draugystė, atsakingumas, užsispyrimas, pavojus, ištvermė ir verslumas. Turėjau progą suprasti, kokie fiziškai ir morališkai stiprūs gali būti žmonės, stebėtis begalinio grožio laukine gamta: teko susitikti su meškomis, artimiausios civilizacijos užuomazgos kartais būdavo tik už 120 km. 8 dienas dviračiu rungtyniavau ir tapau jauniausiu dalyvių, įveikusiu legenda tapusį "Ladoga trophy" maratoną. Visa tai įveikti padėjo nepamirštamas draugų, kitų dalyvių, šeimos,  o ypač tėčio, kuris diena iš dienos vertė judėti tolyn, palaikymas. Visiems linkėčiau kada nors gyvenime patirti kažką tokio."

Didžiuojamės Martynu, dėkojame už pasidalintus įspūdžius su gimnazistais  ir linkime sėkmės.

AKIMIRKOS


Turim savą olimpietį! Rio de Žaneire vykstančiose 15-osiose vasaros parolimpinėse žaidynėse dalyvavo vienintelis Lietuvos atstovas dziudo varžybose 22 metų buvęs mūsų gimnazijos auklėtinis Osvaldas Bareikis. Jis pateko į mažąjį finalą ir dėl bronzos medalio kovojo su Atlantos, Sidnėjaus ir Atėnų žaidynių parolimpiniu dziudo čempionu, Pekino parolimpiados vicečempionu 41-erių metų japonu Satoshi Fujimoto, tačiau pralaimėjo. 4–5 poziciją su mūsiškiu pasidalijo Pietų Korėjos atstovas Jongseokas Parkas. Puikių rezultatų O. Bareikis yra pasiekę 2013, 2014 ir 2015 metais - pateko į geriausių Lietuvos neįgaliųjų sportininkų dešimtuką. Sveikiname Osvaldą ir linkime sėkmės.

Osvaldas su treneriu Artūru Saku


 Rugsėjo 1-osios šventė 

 

AKIMIRKOS 

Pamokų laikas

Pamoku laikas

Pamokų tvarkaraštis

        

Socialinis tinklas

 

Partneriai

sveikatostinklas.lt

Prisijungimas