Ukmergės Antano Smetonos gimnazija, J.Basanavičiaus 7, 20107 Ukmergė, Tel.: 8-340-60018, Faksas: 8-340-56682, El. paštas: rastine@smetona.ukmerge.lm.lt

2017-2018 m.m. Ukmergės rajono mokinių dalykinių olimpiadų rezultatai

Anglų kalbos rezultatai  (  III klasės ) , (  I-II klasės )

Biologijos rezultatai (I-IV klasės)

Chemijos rezultatai      ( I-IV klasės ) 

Rusų kalbos  rezultatai      ( I-IV klasės ) 

Dailės rezultatai (I-IV klasės)

Geografijos rezultatai  ( I-IV  klasės )

Matematikos rezultatai (I-IV klasės)

Istorijos rezultatai  ( I-IV  klasės )

Lietuviu gimtosios kalbos ir literaturos rezultatai  ( I-IV  klasės )

Informatikos  rezultatai   ( III - IV klasės)

Chemijos rezultatai      ( I-IV klasės ) 

 Fizikos rezultatai      ( I-IV klasės )  


 

2016-2017 m.m. Ukmergės rajono mokinių dalykinių olimpiadų rezultatai

Geografijos rezultatai  ( I-IV  klasės )  

Matematikos rezultatai (I-IV klasės)

Istorijos rezultatai  ( I-IV  klasės )

Lietuviu gimtosios kalbos ir literaturos rezultatai  ( I-IV  klasės )

Anglų kalbos rezultatai  (  III klasės ) , (  I-II klasės )

Informatikos  rezultatai   ( III - IV klasės)

Biologijos rezultatai (I-IV klasės)

Chemijos rezultatai      ( I-IV klasės ) 

Fizikos rezultatai      ( I-IV klasės )

Dailės rezultatai  ( I-IV  klasės )

Meninio skaitymo konkursas      ( I-IV klasės ) 

Rusų kalbos rezultatai ( I-IV klasės)


 

2015-2016 m.m. Ukmergės rajono mokinių dalykinių olimpiadų rezultatai

Geografijos rezultatai  ( I-IV  klasės )  

Matematikos rezultatai (I-IV klasės)

Istorijos rezultatai  ( I-IV  klasės )

Anglų kalbos rezultatai  (  III klasės ) , (  I-II klasės )

Informatikos  rezultatai   ( III - IV klasės)

Biologijos rezultatai (I-IV klasės)

Chemijos rezultatai      ( I-IV klasės ) 

Fizikos rezultatai      ( I-IV klasės )

Dailės rezultatai  ( I-IV  klasės )


2014-2015 m.m. Ukmergės rajono mokinių dalykinių olimpiadų rezultatai

Geografijos rezultatai  ( 1-4  klasės )  

Lietuviu gimtosios kalbos ir literaturos rezultatai  ( 1-4  klasės )

Dailės rezultatai  ( 1-4  klasės )

Istorijos rezultatai  ( 1-4  klasės )

Fizikos rezultatai      ( 1-4 klasės )

Anglų kalbos rezultatai  (  3 klasės 

Biologijos rezultatai (1-4 klasės)

Matematikos rezultatai (1-4 klasės)

Chemijos rezultatai      ( 1-4 klasės ) 

Informatikos  rezultatai   ( 3 - 4 klasės )

Meninio skaitymo konkursas (1-4 klasės)


2013-2014 m.m. Ukmergės rajono mokinių dalykinių olimpiadų rezultatai

Informacinių technologijų rezultatai  ( 1-4  klasės )  

Geografijos rezultatai  ( 1-4  klasės )  

Lietuviu gimtosios kalbos ir literaturos rezultatai  ( 1-4  klasės )

Dailės rezultatai  ( 1-4  klasės )

Muzikos rezultatai  ( 1-4  klasės )

Istorijos rezultatai  ( 1-4  klasės )

Fizikos rezultatai      ( 1-4 klasės )

Anglų kalbos rezultatai  (  2-3 klasės

 Biologijos rezultatai (1-4 klasės)

Matematikos rezultatai (1-4 klasės)

 Chemijos rezultatai      ( 1-4 klasės ) 

Informatikos  rezultatai   ( 3 - 4 klasės )

Rusų kalbos rezultatai  ( 1-4  klasės
 

Prancūzų kalbos rezultatai  ( 1-4  klasės

Rajono lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiadoje dalyvavo  4 merginos: Agnė Kavaliauskaitė 2c (mokytoja J.Reinardaitė), Ema Kvietkauskaitė 4d (Z.Markauskienė), Dominyka Dikaitė 2b (mokytoja Z.Markauskienė), Vaiva Kasiulynaitė 3a (mokytoja L.Klivienė).
Ema Kvietkauskaitė (4d) laimėjo II vietą (mokytoja Z.Markauskienė).
 Agnė Kavaliauskaitė (2c) laimėjo I vietą (mokytoja J.Reinardaitė). Agnei linkime sėkmės, nes ji rungsis su pačiais šauniausiais respublikos mokiniais.


Rajono meninio skaitymo konkurse Augustė Tumavičiūtė (4d klasė) laimėjo II vietą. Augustės lietuvių kalbos mokytoja Zita Markauskienė.
Sveikiname !

 


2014 m. Lietuvos mokinių istorijos rajoninės olimpiados „Tautinis atgimimas nuo spaudos draudimo įvedimo iki Vasario 16-osios akto paskelbimo“ rezultatų suvestinė.


      1 klasės mokinys:
Tautvydas Kabošis 1 vieta.
     2 klasių mokiniai:
Agnė Pociūtė 1 vieta,
Elzė Vadopalaitė 2 vieta,
Agnė Kavaliauskaitė 3 vieta,
Ieva Adulčiakaitė 3 vieta.
     3 klasės mokinė:
Diana Staškūnaitė 1 vieta.
     4 klasės mokinys:
Modestas Lukošius 3 vieta.
Sveikiname olimpiados prizininkus gimnazistus ir jų mokytojus Daivą Sinkevičienę ir Vytautą Čiuladą.


 

Ukmergės rajono bendrojo ugdymo mokyklų 10-11 (2-3 gimnazijos) klasių mokinių rusų (užsienio k.) kalbos olimpiadoje daugiausią balų tarp visų dalyvių surinko 2b klasės gimnazistas Karolis Sakalauskas.
Sveikiname olimpiados nugalėtoją  Karolį ir jo mokytoją Jūratę Repečkienę.

 


 

63-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapo rezultatai.

     1 klasių mokiniai:
Marius Balandis 1 vieta,
Gabija Valiukevičiūtė 2 vieta,
Tautvydas Kabošis 3 vieta,
Dominykas Pusvaškis 3 vieta.

   

  2 klasių mokiniai:
Marius Jaskūnas 1 vieta,
Agnė Kavaliauskaitė 1 vieta,
Gabrielė Grabauskaitė 2 vieta,
Titas Maželis 2 vieta.


    

3 klasių mokiniai:
Justas Juknys 1 vieta,
Elvinas Bakšys 2 vieta,
Lukas Morkūnas 2 vieta,
Audronė  Mašalaitė 2 vieta,
Miglė Kalinaitė 3 vieta,
Kristina Mašalaitė 3 vieta.


     4 klasių mokiniai:
Ema Kvietkauskaitė 1 vieta,
Tomas Lukša 2 vieta,
Titas Gladkauskas 2 vieta,
Gytis Paknys 3 vieta.


Sveikiname olimpiados prizininkus gimnazistus ir jų mokytojus Ritą Baltaragienę, Rimą Perednienę, Adolfą Girdžiūną, Laimoną Latvį ir Vidą Šimonienę. 


  61-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo rezultatai.

1 klasių mokiniai: 

Augustė Žurauskaitė 1 vieta

Gabija Valiukevičiūtė 2 vieta

Marius Balandis 3 vieta

2 klasių mokiniai: 

Gabija Paunovaite 1 vieta

Marius Jaskūnas  2 vieta

Agnė Pociūtė 3 vieta

3 klasių mokiniai: 

Lukas Morkūnas 2 vieta

4 klasių mokiniai: 

Andrius Kraptavičius 2 vieta

Ernestas Narbutas 3 vieta

Sveikiname olimpiados prizininkus ir jų mokytoją Rasą Mogenienę.


Rajono bendrojo ugdymo mokyklų 10 – 11 (gimnazijų 2 – 3) klasių mokinių anglų kalbos olimpiados rezultatai

Gytis Karapkevičius  1 vieta

Justas Juknys   2 vieta

Sveikiname olimpiados prizininkus ir jų mokytojas Audrą Ambrulevičienę  ir Daivą Vaišvilienę.


 47-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo rezultatai

 

1 klasių mokiniai: 

Gabija Valiukevičiūtė 2 vieta

Miglė Bakanauskaitė 3 vieta

Smiltė Griciūtė 3 vieta

2 klasių mokiniai: 

Marius Jaskūnas 1 vieta

Agnė Pociūtė 2 vieta

Renata Eigelytė 3 vieta

Lobinaitė Akvilė 3 vieta

3 klasių mokiniai: 

Kristina Mašalaitė 1 vieta

Justas Juknys 2 vieta

Kalinaitė Miglė 3 vieta

4 klasių mokiniai: 

Kraptavičius Andrius 3 vieta

Titas Gladkauskas  3 vieta

Sveikiname olimpiados prizininkus ir jų mokytojas Elvyrą Kriaučiūnienę ir Ritą Karalienę.


  52-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo rezultatai.

1 klasių mokiniai:

Marius Balandis 2 vieta,

Dominykas Pusvaškis 2 vieta.

2 klasių mokiniai:

Agnė Pociūtė 1 vieta,

Titas Maželis 2 vieta,

Justina Mačiulytė 3 vieta.

3 klasių mokiniai:

Audronė  Mašalaitė 1 vieta,

Kristina Mašalaitė 2 vieta,

Miglė Kalinaitė 2 vieta,

Bertoldas Gumbaragis 2 vieta.

4 klasių mokiniai:

Aistė Jasiūnaitė 1 vieta,

Titas Gladkauskas 2 vieta,

Vaida Punytė 2 vieta,

Ernestas Narbutas 3 vieta.

Sveikiname olimpiados prizininkus gimnazistus ir jų mokytojas Gražiną Petkevičienę ir Giedrę Paknienę.


2012-2013 m.m. Ukmergės rajono mokinių dalykinių olimpiadų rezultatai

Informacinių technologijų rezultatai  ( 1-4  klasės )  

Geografijos rezultatai  ( 1-4  klasės )  

Lietuviu gimtosios kalbos ir literaturos rezultatai  ( 1-4  klasės )

Dailės rezultatai  ( 1-4  klasės )

Muzikos rezultatai  ( 1-4  klasės )

Istorijos rezultatai  ( 1-4  klasės )

Fizikos rezultatai      ( 1-4 klasės )

Anglų kalbos rezultatai  (  3 klasės

 Biologijos rezultatai (1-4 klasės)

Matematikos rezultatai (1-4 klasės)

 Chemijos rezultatai      ( 1-4 klasės ) 

Informatikos  rezultatai   ( 3 - 4 klasės )


 

2011-2012 m.m. Ukmergės rajono mokinių dalykinių olimpiadų rezultatai

Istorijos rezultatai  ( 1-4  klasės

Dailės rezultatai  ( 1-4  klasės

Anglų kalbos rezultatai  ( 1-4  klasės

Geografijos rezultatai  ( 1-4  klasės )  

Matematikos rezultatai  ( 1-4  klasės )  

Fizikos rezultatai      ( 1-4 klasės )

Chemijos rezultatai      ( 1-4 klasės ) 

Biologijos rezultatai  ( 1-4 klasės)

Informatikos  rezultatai   ( 3 - 4 klasės )

Vokiečių kalbos rezultatai  ( 1-4  klasės

Rusų kalbos rezultatai  ( 1-4  klasės

Prancūzų kalbos rezultatai  ( 1-4  klasės


2010-2011 m.m. Ukmergės rajono mokinių dalykinių olimpiadų rezultatai

Chemijos rezultatai      ( 1-4 klasės ) 

Matematikos rezultatai  ( 1-4  klasės )  

Informatikos  rezultatai   ( 3 - 4 klasės )

Biologijos rezultatai  ( 1-4 klasės)

Lietuvių kalbos (gimtosiuos) rezultatai  ( 1-4 klasės )
 
Dailės rezultatai ( 1- 4 klasės )

Sveikiname mokinius, laimėjusius prizines vietas rajoninėse chemijos, matematikos, informatikos, lietuvių kalbos (gimtosios), biologijos olimpiadose.

OLIMPIADŲ PRIZININKAI


 2009-2010 m.m. Ukmergės rajono mokinių dalykinių olimpiadų rezultatai

  Informatikos  rezultatai   ( 3 - 4 klasės )

  Informacinių technologijų  rezultatai      ( 1 klasė2 klasė3 klasė4 klasė  ) 

  Biologijos  rezultatai     ( 1 - 4  klasės ) 

  Chemijos rezultatai      ( 1 klasė2 klasė3 klasė4 klasė  ) 

  Fizikos rezultatai          ( 1 - 4  klasės ) 

  Matematikos rezultatai  ( 1 klasė2 klasė3 klasė4 klasė  )  

  Istorijos rezultatai     ( 1 - 4  klasės )   

  Gegografijos rezultatai  ( 1 - 4  klasės ) 

  Dailės rezultatai             ( 1 - 4  klasės ) 

  Lietuvių kalbos (gimtosios) rezultatai      ( 1 - 4  klasės ) 

  Vokiečių kalbos rezultatai   ( 3 klasės )

  Rusų kalbos rezultatai   ( 2 - 3 klasės )

  Anglų kalbos rezultatai   ( 3 klasės )

Pamokų laikas

Pamoku laikas

Pamokų tvarkaraštis

        

Socialinis tinklas

 

Partneriai

sveikatostinklas.lt

Prisijungimas