2017-03-31 d. Molėtuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių, krepšinio, vaikinų ir merginų zoninės varžybos. Vaikinų tarpe nugalėjo: Ukmergės"Antano Smetonos gimnazija", antri liko "Molėtų gimnazija", treti Širvintų "Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnazija". Ukmergės Antano Smetonos gimnaziją zoninėse varžybose atstovavo: Ignas Zbarauskas, Dovydas Grybas, Domantas Darulis, Laurynas Ražanas, Benas Sabaitis, Aivaras Jakštas, Lukas Verbickas, Žygimantas Šimkus.  Mokytojas Kastytis Kvietkauskas. Sveikiname vyrus.

Daugiau nuotraukų

2017-03-29 Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos komanda dalyvavo Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio Ukmergės rajono šaškių varžybose. Žaidėme ir laimėjome 1 vietą tarp Ukmergės  gimnazijų. Mokyklą atstovavo šie mokiniai: Žygimantas Narbutas, Dolmantas Martynas, Glazauskas Vytautas, Miglė Polovinkaitė, Agnė Pašilytė.
Mokytojas Kastytis Kvietkauskas

Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos krepšinio komanda dalyvavo Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio Ukmergės rajono krepšinio (2001 m.gimimo ir jaunesni) varžybose ir laimėjo 1 vietą , bei pateko į zonines krepšinio varžybas, kurios vyks Molėtuose.
Varžybose  dalyvavo ir nugalėjo: Zbarauskas Ignas, Sabaitis Benas, Darulis Domantas, Grybas Dovydas, Šimkus Žygimantas, Ražanas Laurynas, Verbickas Lukas, Jakštas Aivaras. Mokytojas Kastytis Kvietkauskas

Spalio 12-17 d. vyko Ukmergės rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių vaikinų krepšinio  „Manija“ čempionato varžybos. Šiose varžybose antrąją vietą iškovojo Antano Smetonos gimnazijos vaikinų rinktinė.  Rezultatyviausias komandos žaidėjas Džiugas Paškevičius. Mokytojas Kastytis Kvietkauskas.

Rugsėjo 29 dieną, Ukmergės sporto centro stadione, vyko Ukmergės rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių 2011-2012 m. m. sporto žaidynių kroso estafetės varžybos. Varžybose dalyvavo Ukmergės miesto mokyklos, rajono kaimų pagrindinės ir vidurinės mokyklos. Komandą sudarė: 4 mergaitės, kurioms reikėjo bėgti 500 m. ir 4 berniukai, kurie bėgo 1000 m. Tarp miesto mokyklų III-ąją vietą užėmė Antano Smetonos gimnazijos komanda.

Rugsėjo 22 d. Ukmergės sporto centro stadione vyko Ukmergės rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių 2011-2012m. m. sporto žaidynių futbolo 7x7 varžybos. Antano Smetonos gimnazijos vaikinų komanda  iškovojo antrąją vietą.

Ukmergės rajono mokinių sporto žaidynių „Karūnos“ krepšinio čempionato varžybos

Vaikinų varžybose iškovota I-oji vieta (mokytojas Kastytis Kvietkauskas)

Merginų varžybose iškovota III-oji vieta (mokytoja VilijaVadopalienė)